Dom Wojcieszyce

Wojcieszyce, dolnośląskie

  • 1 300 000 zł
  • 231,92 m²
  • 5 605,38 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Piotro...

Skontaktuj się

Dom Wojcieszyce

Wojcieszyce, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 300 000 zł

231,92 m²

5 605,38 zł/m²

Dom Wojcieszyce

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 300 000 zł 231,92 m² 5 605,38 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 512 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2016

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 512 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2016

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 300 000 zł (5 605,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 231,92 m² (164,98 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2016
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 1 512 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, studnia, siła, szambo; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI PANORAMA, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6636/NPR/DS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Wojcieszyce, z przepięknym widokiem na pasmo Karkonoszy.

Dom został wybudowany w 2016 roku i usytuowany jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1512 m².

Nieruchomość oferuje 231,92 m² powierzchni całkowitej oraz 164,98 m² powierzchni użytkowej. (...)

Agent

Katarzyna Piotrowska

692 748...

692 748 008

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.