Działka budowlana, ul. Klonowa
Klonowa, Wojcieszyce, dolnośląskie
- 229 000 zł
- 1 103 m²
- 207,62 zł/m²
Maciej Kowalski
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Klonowa
Klonowa, Wojcieszyce, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Działka budowlana, ul. Klonowa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
229 000 zł 1 103 m² 207,62 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 229 000 zł (207,62 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 103 m²
- kształt: prostokąt; długość: 37m; szerokość: 27m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, studnia, szambo
- Źródło: biuro nieruchomości: Kowalski Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 25
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Klonowa, Wojcieszyce, Stara Kamienica, karkonoski, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las, góry
- cicho
Opis nieruchomości
Piękna działka budowlana w Wojcieszycach z widokiem na całe pasmo Karkonoszy
Gmina Stara Kamienica
Działka jest ustawna, objęta MPZP - MN - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna.
Więcej informacji udzielę telefonicznie. (...)