Dom, ul. Jeleniogórska

Jeleniogórska, Wojcieszyce, dolnośląskie

  • 2 350 000 zł
  • 220 m²
  • 10 681,82 zł/m²

Zdjęcie

Agata Sawicka

Skontaktuj się

Dom, ul. Jeleniogórska

Jeleniogórska, Wojcieszyce, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 350 000 zł

220 m²

10 681,82 zł/m²

Dom, ul. Jeleniogórska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 350 000 zł 220 m² 10 681,82 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
3 150 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2015

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

3 150 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2015

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 350 000 zł (10 681,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 220 m², 4 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2015
  • Działka: 3 150 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Kuchnia: w zabudowie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 525-DS-EXPANDER

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - 4 apartamenty na sprzedaż w Wojcieszycach przy głównej trasie do Szklarskiej Poręby ( 12km).

Idealna propozycja dla osób, którym zależy na korzystnym ulokowaniu kapitału i możliwości zarabiania przez cały rok.

Dlaczego warto?
- dom po kapitalnym remoncie w latach 2013-2015 ( wszystkie instalacje, tynki, okna, elewacje itp. (...)

Agent

Agata Sawicka

734 606...

734 606 129

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agata Sawicka

734 606...

734 606 129

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agata Sawicka

Zostaw telefon, oddzwonimy